Suplementy Real Pharm

Wszystko co powinieneś i chciałbyś wiedzieć o kulturystyce

Suplementy Real Pharm

Autor: Łukasz   /     maj 03, 2016  /     Suplementy  /  

Real Pharm jest firmą specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości, celowanych suplementów diety oraz odżywek dla sportowców. Niezwykle nowoczesne, innowacyjne formuły preparatów Real Pharm sprawiają, że cieszy się ona popularnością i ogromnym zaufaniem wśród swoich klientów. Real Pharm jest firmą stosunkowo nową w branży producentów odżywek oraz suplementów ale już cieszy się ogromną renomą poprzez swoją innowacyjność. Wszystkie składniki używane przez Real Pharm do produkcji suplementów i odżywek to sprawdzone surowce najwyższej klasy. Dzięki temu produkty Real Pharm zapewniają swoim klientom zarówno wysokie bezpieczeństwo stosowania jak i wyraźne wsparcie efektów suplementacji. W ofercie Real Pharm znajdziemy zarówno preparaty dla profesjonalnych sportowców jak i doskonale sprawdzające się jako uzupełnienie codziennej diety każdego aktywnego amatora dbającego o swoją kondycję, sylwetkę oraz zdrowie.
Oferta firmy Real Pharm to przede wszystkim bardzo nowoczesne w swoich formułach, innowacyjne w podejściu do wspieranego problemu klienta lub efektu jaki chce uzyskać najwyższej klasy preparaty. Dla wielu klientów – sportowców profesjonalnych oraz aktywnych amatorów uprawiających sport rekreacyjnie dodatkowym atutem Real Pharm jest fakt, iż jest to firma polska. Mimo, że jest to relatywnie nowa firma na rynku rozwija się niezwykle dynamicznie. Preparaty Real Pharm są cenione przez sklepy on line, sklepy zielarskie, polecane przez trenerów i w ofertach sklepów w klubach fitness oraz siłowniach. Firma Real Pharm bardzo efektywnie rozszerza stale swoją ofertę, w której wciąż pojawiają się nowe, coraz lepsze preparaty dla sportowców i kulturystów szczególnie nacelowane na budowę masy mięśniowej, wspieranie budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej oraz rzeźby, poprawę wydolności treningowej i regenerację potreningową oraz poprawę ogólnej wydolności aktywnie trenujących organizmów klientów.
Oferta firmy Real Pharm jest wzbogacona o bardzo praktyczne i atrakcyjne akcesoria przydatne podczas suplementacji, jak na przykład – shakery, a także akcesoria wykorzystywane bezpośrednio podczas treningów, na przykład pasy kulturystyczne czy rękawice. Jak widać Real Pharm dba o swoich klientów kompleksowo i proponuje im pełną gamę produktów dla efektywnego wsparcia ich pasji jaką są sporty siłowe, wytrzymałościowe oraz kulturystyka.
Produkty, konkretne preparaty Real Pharm możemy podzielić na kategorie:
Dla każdej osoby dbającej o sylwetkę:
– Suplementy wspierające odchudzanie oraz rzeźbę (np. Beta Alanina w wyjątkowo wysokim jak na suplement stężeniu oraz kilku wariantach smakowych i uzupełniająca jej działanie kreatyna w kilku wariantach)
– suplementy ogólnie poprawiające zdrowie i kondycje (np. ekonomiczny preparat oparty na olejach pozyskiwanych z tłustych ryb morskich – Omega-3 czy też bardzo ceniony kompletny zestaw witamin i minerałów – Real Pharm Max Complete)
Dla każdej osoby uprawiającej sport i chcącej poprawić swoje wyniki, wydolność, regeneracje potreningową, czyli ogólnie – kondycję:
– odżywki typu carbo (np. Real Pharm Carbo One)
-suplementy wspierające konkretną potrzebę trenującej osoby poza podstawową, czyli budową masy mięśniowej i redukcją tkanki tłuszczowej (np. Real Pharm Joint Flex – suplement wspierający ochronę tkanki łącznej, przeciążonej w treningach – stawów, ścięgien itd. )
Dla osób zainteresowanych treningiem siłowym, budową masy mięśniowej, kulturystyką:
– czyste BCAA (aminokwasy rozgałęzione, np. Real Pharm BCAA)
– wysokobiałkowe kompletne odżywki wspierające budowę masy mięśniowej (np. Real Pharm Real Mass)
– glutamina (np. Real Pharm Glutamine)
OPINIE
Darek „ Nie ukrywam, że lubię testować nowości. Dlatego kiedy tylko pojawiła się oferta Real Pharm naturalnie się nią zainteresowałem. Szczególnie, że firma oferuje także próbki. Żaden z preparatów mnie nie zawiódł 10/10”
Jowita: „Udało mi się w promocyjnej ofercie upolować shaker. Kocham go. Nie tylko ułatwia mi szybkie przygotowanie odżywek ale przyznam się, że wykorzystuję go też w codziennym, nie treningowym życiu do przygotowywania napojów. Serdecznie polecam”

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*